Веб-дизайн для початківців

Веб-дизайн для початківців

Унікальний авторський практичний курс для тих, хто прагне опанувати сучасну професію, яка поєднує елементи мистецтва та інженерії.
Вебдизайн (англ. web design) — галузь веброзробки, що охоплює цілий ряд напрямів і дисциплін із створення та супроводу сайтів або вебзастосунків, таких як графічний вебдизайн, проектування інтерфейсів, авторинг, використовність та оптимізація для пошукових систем.
Термін вебдизайн зазвичай використовують для опису проектування й реалізації клієнтської частини вебсайту, включаючи верстку.

Програма курсу:
Верстання адаптивного макету (CSS3/HTML5/JS/JQuery/Bootstrap4), PHP для форм та e-mail розсилок, CSS-анімація, налаштовування IDE (Sublime Text, Visual Studio Code), кастомні шрифти (Google Fonts, Fontawesome, підміна шрифтів для оптимізації швидкодії, медіа запити та адаптація під пристрої.
Сучасні формати графіки (SVG, WebP), оптимізація зображень, lazy loading, робота в AI, PS, корпоративні кольори, кольоровий круг Іттена, робота з сервісами пошуку графіки (freepik, flaticon, icons8).
Створення теми з макету під WordPress, налаштовування CMS, робота з сервером Laragon, робота з БД (phpmyadmin), кастомні поля, хуки, СЕО адаптація та робота з мета-тегами, мініфікації стилів та скриптів, робота з консоллю розробника, тестування на кросбраузерність та адаптивність.
Вивантаження проекту на сервер, налаштування БД, експорт/імпорт, зміна конфігурації проекту під сервер, PHP налаштування серверу під потреби проекту, створення зв’язків з БД, робота з ftp-клієнтом (FileZilla) налаштування доступу та прав користувачів.
Тестування проекту, підключення додаткових плагінів, оптимізація швидкодії за допомогою тесту швидкості від Google, видалення помилок та перевірка безпеки.

По закінченню курсу схухачі отримають сертифікат.